Fyrklövern i Mälardalen AB

E-post: info@4klovern.se
Fax: 021-40 87 39

Org.nr: 556729-8467
God kreditvärdighet sedan 2009
Bisnode 05 Juli 2016

>>  Välj respektive ort:       Västerås      Uppsala       Eskilstuna       Örebro       Linköping       Enköping

Kontakta oss

Copyright © Fyrklöven i Mälardalen AB 2016 - Allt material skyddas av lagen om upphovsrätt

VÄSTMANLAND             UPPLAND             SÖRMLAND             NÄRKE             ÖSTERGÖTLAND

    TELEFON: 021-40 87 30                    MAIL: INFO@4KLOVERN.SE

Det är vi som jobbar på Fyrklövern. För att kontakta oss klicka på knappen info@4klovern.se.
För att se vart vi finns klicka på respektive ort.

Bengt Bengtsson
bengt.bengtsson@4klovern.se
076-134 47 31

Karl Ehrengren
‍‍‍‍‍‍‍‍‍karl.ehrengren@4klovern.s‍‍‍e
076-134 47 34

Lars Mörk
lars.mork@‍‍‍4klovern.se
070-231 16 61

Fredrik Murray
‍‍‍fredrik.murray@4klovern.se
076-677 83 45

Anna Borgenvall
anna.borgenvall@4klovern.se
072-050 20 34

Carolina Åberg
carolina.aberg@4klovern.se
072-050 20 28

Sara Sundström
sara.sundstrom@4klovern.se
076-111 00 43

Emma Eriksson
emma.eriksson@4klovern.se
076-113 57 37

Håkan Hedlund
hakan.hedlun‍‍‍d@4klovern.se
076-113 77 37

Madeleine Skartnes
madeleine.skartnes@4klovern.se
076-844 47 37

Elsa Wallin
elsa.wallin‍‍‍@4klovern.se
070-650 87 41

Lars Bjerke
lars.bjerke@4klovern.se
076-134 47 33

Calle Fallqvist
carl.fallqvist@4klovern.se
076-677 27 55

Malou Widman
malou.widman@4klovern.se
076-561 69 42

Per-Henrik Petersson
per-henrik.petersson@4klovern.se
072-050 20 23

Lina Bredberg
lina.bredberg@4klovern.se
076-677 66 11

Jörgen Hellman
jorgen.hellman@4klovern.se
076-134 47 32

Camilla Kjellerby
camilla.kjellerby@4klovern.se
070-234 61 60

Johan Ehlin
johan.ehlin@4klovern.se
076-677 82 85

Kristin Nilsson
kristin.nilsson@4klovern.se
076-677 24 06

Nina Lindström
nina.lindstrom@4klovern.se
‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍076-677 29 70

Anders Andersson
anders.andersson@4klovern.se
073-944 47 54

Christoffer Anderson
christoffer.anderson@4klovern.se
072-050 20 56

Kicki Forss
kicki.forss@4klovern.se
072-050 20 29

Anders Holst
anders.holst@4klovern.se
073-944 47 51

Paula Bjervner
paula.bjervner@4klovern.se
072-050 23 83

Nina Wiberg Karlsson
nina.wibergkarlsson@4klovern.se
076-134 00 49

Cecilia Skure
cecilia.skure@4klovern.se
070-644 87 38

Fredrik Rehnholm
fredrik.rehnholm@4klovern.se
072-050 20 57

Christin Gunnardo
christin.gunnardo@4klovern.se
072-544 25 76

Susanna Humble
susanna.humble@4klovern.se
072-050 20 69

Emma Brisegård
emma.brisegard@4klovern.se
073-809 87 37

Per Josefsson
per.josefsson@4klovern.se
070-598 22 03

Kristin Odmark
kristin.odmark@4klovern.se
076-677 27 54



Anton Karlsson
anton.karlsson@4‍‍‍klovern.se
072-050 20 71

Nina Rosendahl
nina.rosendahl@4klovern.se

Henrik Svensson
henrik.svensson@4klovern.se
076-677 ‍‍‍38 96

Olle Niva
‍‍‍‍‍‍olle.niva@4k‍‍‍‍‍‍lovern.se
072-050 20 72

Matilda Helgesson
matilda.helgesson@4klovern.se
072-050 20 58

Hans Nilsson
hans.nilsso‍‍‍n@4klovern.se
076-134 47 35

Sara Petterson
sara.petterson@4klovern.se
076-677 ‍‍‍66 12