Fyrklövern i Mälardalen AB

E-post: info@4klovern.se
Fax: 021-40 87 39

Org.nr: 556729-8467
God kreditvärdighet sedan 2009
Bisnode 05 Juli 2016

>>  Välj respektive ort:       Västerås      Uppsala       Eskilstuna       Örebro       Linköping        Enköping

Kontakta oss - Västerås

Copyright © Fyrklöven i Mälardalen AB 2016 - Allt material skyddas av lagen om upphovsrätt

VÄSTMANLAND             UPPLAND             SÖRMLAND             NÄRKE             ÖSTERGÖTLAND

 TELEFON: 021-40 87 30                    info@4klovern.se

Det är vi som jobbar i Västerås. Klicka på knappen info@4klovern.se för att kontakta oss.

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍Ny be‍‍‍söksadress fr. 16 oktober!
Fyrklövern i Mälardalen AB
Klockartorpsgatan 14
723 44 Västerås

Fakturaadress:
Fyrklövern i Mälardalen AB
Box 25 FE 3006
701 40 Örebro

PDF-fakturaadress:
faktura.malardalen@4klovern.se

E-post:
info@4klovern.se

Telefon:
021-40 87 30

Fax:
021-40 87 39

Org. nr:
556729-8467

Momsreg. nr:
SE556729846701

Bengt Bengtsson
bengt.bengtsson@4klovern.se
‍‍‍076-134 47 31

Karl Ehrengren
karl.ehrengren@4klovern.se
076-134 47 34

Lars Mörk
lars.mork@4klovern.se
070-231 16 61

Sara Sundström
sara.sundstrom@4klovern.se
076-111 00 43

Håkan Hedlund
hakan.hedlund@4klovern.se
076-113 77 37

Elsa Wallin‍‍‍
elsa.wallin@4klovern.se
070-650 87 41

Lars Bjerke
lars.bjerke@4klovern.se
076-134 47 33

Calle Fallqvist
carl.fallqvist@4klovern.se
076-677 27 55

Cecilia Skure
cecilia.skure@4klovern.se
070-644 87 38

Jörgen Hellman
jorgen.hellman@4klovern.se
076-134 47 32

Kristin Nilsson
kristin.nilsson@4klovern.se
076-677 24 06

Christin Gunnardo
christin.gunnardo@4klovern.se
072-544 25 76

Lina Bredberg
lina.bredberg@4klovern.se
076-677 66 11

Per Josefsson
per.josefsson@4klovern.se
070-598 22 03

Johan Ehlin
johan.ehlin@4klovern.se
076-677 82 85

Madeleine Skartnes
madeleine.skartnes@4klovern.se
076-844 47 37

Susanna Humble
susanna.humb‍‍‍le@4klovern.se
072-050 20 69


Anton Karlsson
anton.karlsson@4klovern.se
072-050 20 71

Hans Nilsson
hans.nilsson@4klovern.se
076-134 47 35

Olle Niva
olle.niva@4klovern.se
‍‍‍072-050 20 72

Tina Biancofiore
tina.biancofiore@4klovern.se
072-050 20 73