Fyrklövern i Mälardalen AB

E-post: info@4klovern.se
Fax: 021-40 87 39

Org.nr: 556729-8467
God kreditvärdighet sedan 2009
Bisnode 05 Juli 2016

HEM
TJÄNSTER
REFERENSER
OM OSS
JOBBA HOS OSS
KONTAKTA OSS
KUNDPORTAL

HEM    TJÄNSTER    REFERENSER    OM OSS    JOBBA HOS OSS    KONTAKTA OSS    KUNDPORTAL‍‍‍

>>  Välj respektive ort:       Västerås      Uppsala       Eskilstuna       Örebro       Linköping       Enköping       Nyköping       Sala‍‍‍

Kontakta oss

Copyright © Fyrklöven i Mälardalen AB 2016 - Allt material skyddas av lagen om upphovsrätt

VÄSTMANLAND             UPPLAND             ‍‍‍SÖRMLAND             NÄRKE             ÖSTERGÖTLAND

    TELEFON: 021-40 87 30                    MAIL: INFO@4KLOVERN.SE

‍‍‍Det är vi som jobbar på Fyrklövern. För att ko‍‍‍ntakta oss klicka på knappen info@4klovern.se.
För att se vart vi finns klicka på respektive ort.

Bengt Bengtsson
bengt.be‍‍‍ngtsson@4klovern.se
076-134 47 31

Karl Ehrengren
karl.ehrengren@4klovern.se
076-‍‍‍134 47 34

Lars Mörk
lars.mork@4k‍‍‍lovern.se
070-231 16 61

Fredrik Murray
fredrik.murray‍‍‍@4klovern.se
076-677 83 45

Anna Borgenvall
anna.borgenvall@4klovern.se
072-0‍‍‍50 20 34

Carolina Åberg
carolina.abe‍‍‍rg@4klovern.se
072-050 20 28

Sara Sundström
sara.sundstro‍‍‍m@4klovern.se
076-111 00 43

Emma Eriksson
emma.eriksson‍‍‍@4klovern.se
076-113 57 37

Håkan Hedlund
hakan.hedlun‍‍‍d@4klovern.se
076-113 77 37

Madeleine Skartnes
madeleine.skar‍‍‍tnes@4klovern.se
076-844 47 37

Elsa Wallin
elsa.wallin@4‍‍‍klovern.se
070-650 87 41

Lars Bjerke
lars.bjerke@4kl‍‍‍overn.se
076-134 47 33

Calle Fallqvist
carl.fallqvist@4klover‍‍‍n.se
076-677 27 55

Malou Widman
mal‍‍‍ou.widman@4klovern.se
076-561 69 42

Per-Henrik Petersson
per-henrik.pe‍‍‍tersson@4klovern.se
072-050 20 23

Lina Bredberg
lina.bredberg@4klovern.se
076-67‍‍‍7 66 11

Jörgen Hellman
jorgen.hellman@4klovern.se
076-13‍‍‍4 47 32

Camilla Kjellerby
camilla.kje‍‍‍llerby@4klovern.se
070-234 61 60

Johan Ehlin
johan.ehlin@4kl‍‍‍overn.se
076-677 82 85

Kristin Nilsson
kristin.nilsson@‍‍‍4klovern.se
076-677 24 06

Nina Lindström
nina.linds‍‍‍trom@4klovern.se
076-677 29 70

Anders Andersson
anders.anders‍‍‍son@4klovern.se
073-944 47 54

Christoffer Anderson
christoffer.anderso‍‍‍n@4klovern.se
072-050 20 56

Kicki Forss
kicki.forss‍‍‍@4klovern.se
072-050 20 29

Anders Holst
anders.holst@4‍‍‍klovern.se
073-944 47 51

Paula Bjervner
paula.bjervner‍‍‍@4klovern.se
072-050 23 83

Nina Wiberg Karlsson
nina.wibergkarlsson@4klovern.se
076-134 00 49

Cecilia Skure
cecilia.skure‍‍‍@4klovern.se
070-644 87 38

Fredrik Rehnholm
fredrik.rehnholm@4klovern.se
072-050 20 ‍‍‍57

Christin Gunnardo
christin.gunnard‍‍‍o@4klovern.se
072-544 25 76

Susanna Humble
susanna.humble@‍‍‍4klovern.se
072-050 20 69

Emma Brisegård
emma.brisegard@4klovern.se
073-809 87 37

Per Josefsson
per.josefsson@4klovern.se
070-598 22 03

Kristin Odmark
kristin.odmark@4‍‍‍klovern.se
076-677 27 54



Anton Karlsson
anton.karlsson‍‍‍@4klovern.se
072-050 20 71

Henrik Svensson
henrik.svensso‍‍‍n@4klovern.se
076-677 ‍‍‍38 96

Olle Niva
olle.niva@‍‍‍4klovern.se
072-050 20 72

Matilda Helgesson
matilda.helgesso‍‍‍n@4klovern.se
072-050 20 58

Hans Nilsson
hans.nilsson@4klovern.se
076-134‍‍‍ 47 35

Nina Rosendahl
nina.rosendahl@4klovern.se
076‍‍‍-677 87 68

Sara Pettersson
sara.pettersso‍‍‍n@4klovern.se
076-677 66 12

Caroline Danfors
caroline.danfors@4klovern.se
072-050 20 60

Tina Biancofiore
tina.biancofio‍‍‍re@4klovern.se
072-050 20 73

Wendela Yonar
wendela.yonar@4klovern.se
072-050 20 65

Jeanette Apelstig
jeanette.apelstig@4klovern.se
072-050 20 61

Max Viktorsson
max.viktorsson@4klovern.se
072-050 20 62

Marcus Sandlund
marcus.sand‍‍‍lund@4klovern.se
073-944 47 01

Maria Humble
maria.humble@4klovern.se
076-677 27 50

Helena Wendelin
helena.wendelin@4‍‍‍klovern.se
076-677 27 52

Pernilla Jansson
pernilla.jansson@4klovern.se
076-677 27 51