Fyrklövern i Mälardalen AB

E-post: info@4klovern.se
Fax: 021-40 87 39

Org.nr: 556729-8467
God kreditvärdighet sedan 2009
Bisnode 05 Juli 2016

HEM
TJÄNSTER
REFERENSER
OM OSS
JOBBA HOS OSS
KONTAKTA OSS
KUNDPORTAL

Copyright © Fyrklövern i Mälardalen AB 2016 - Allt material skyddas av lagen om upphovsrätt

VÄSTMANLAND             UPPLAND             SÖRMLAND             NÄRKE             ÖSTERGÖTLAND

    TELEFON: 021-40 87 30                    MAIL: INFO@4KLOVERN.SE

Kontakta oss - Uppsala

Det är vi som jobbar i Uppsala. Klicka på knappen info@4klovern.se för att kontakta oss.

Besöksadress:
Fyrklövern i Mälardalen AB
Axel Johanssons gata 4-6
(Kristallen)
754 50 Uppsala

Visa på karta

Fakturaadress:
Fyrklövern i Mälardalen AB
Box 25 FE 3006
701 40 Örebro

PDF-fakturaadress:
faktura.malardalen@4klovern.se

E-post:
info@4klovern.se

Telefon:
018-410 81 30

Org. nr:
556729-8467

Momsreg. nr:
SE556729846701

HEM    TJÄNSTER    REFERENSER    OM OSS    JOBBA HOS OSS    KONTAKTA OSS    KUNDPORTAL

>>  Välj respektive ort:       Västerås       Uppsala       Eskilstuna       Örebro       Linköping       Enköping       Nyköping       Sala       Brålanda

Camilla Kjellerby
camilla.kjellerby@4klovern.se
070-234 61 60

Kristin Nilsson
kristin.nilsson@4klovern.se
076-677 24 06

Fredrik Murray
fredrik.murray@4klovern.se
076-677 83 45

Fredrik Rehnholm
fredrik.rehnholm@4klovern.se
072-050 20 57

Lars Mörk
lars.mork@4klovern.se
070-231 16 61

Paula Bjervner
paula.bjervner@4klovern.se
072-050 23 83

Karl Ehrengren
karl.ehrengren@4klovern.se
076-134 47 34


Lars Bjerke
lars.bjerke@4klovern.se
076-134 47 33

Matilda Helgesson
matilda.helgesson@4klovern.se
072-050 20 58

Åsa Hansson
asa.hansson@4klovern.se
072-050 20 59