Fyrklövern i Mälardalen AB

E-post: info@4klovern.se
Fax: 021-40 87 39

Org.nr: 556729-8467
God kreditvärdighet sedan 2009
Bisnode 05 Juli 2016

HEM
TJÄNSTER
REFERENSER
OM OSS
JOBBA HOS OSS
KONTAKTA OSS
KUNDPORTAL

HEM    TJÄNSTER   REFERENSER    OM OSS    JOBBA HOS OSS    KONTAKTA OSS    KUNDPORTAL‍‍‍

>>  Välj respektive ort:       Västerås       Uppsala       Eskilstuna       Örebro       Linköping       Enköping       Nyköping       Sala       Brålanda‍‍‍

Kontakta oss - Västerås

Copyright © Fyrklövern i Mälardalen AB 2016 - Allt material skyddas av lagen om upphovsrätt‍‍‍

VÄSTMANLAND            UPPLAND             SÖRMLAND             NÄRKE             ÖSTER‍‍‍GÖTLAND

 TELEFON: 021-40 87 30                    info@4klovern.se

Det är vi som jobbar i Västerås. Klicka på k‍‍‍nappen info@4klovern.se för att kontakta oss.

Besöksadress:
Fyrklövern i Mälardalen AB
Klockartorpsg‍‍‍atan 14

723 44 Västerås

Fakturaadress:
Fyrklövern i Mälardalen AB
Box 25 FE 3006
701 40 Örebro

PDF-fakturaadress:
faktura.malardalen@4klovern.se

E-post:
info@4klovern.se

Telefon:
021-40 87 30

Fax:
021-40 87 39

Org. nr:
556729-8467

Momsreg. nr:
SE556729846701

Bengt Bengtsson
bengt.bengtsson@4klovern.se
076-134 47 3‍‍‍1

Karl Ehrengren
karl.ehrengren@4k‍‍‍lovern.se
076-134 47 34

Lars Mörk
lars.mork‍‍‍@4klovern.se
070-231 16 61

Sara Sundström
sara.sundstrom@4klovern.se
076-111 00 4‍‍‍3

Håkan Hedlund
hakan.hedlu‍‍‍nd@4klovern.se
076-113 77 37

Elsa Wallin
elsa.wallin@4klovern.se
070-650 87 41‍‍‍‍‍‍

Lars Bjerke
lars.bjerke@4klo‍‍‍vern.se
076-134 47 33

Calle Fallqvist
carl.fallqvist@4klo‍‍‍vern.se
076-677 27 55

Cecilia Skure
cecilia.skure@4klovern.se
‍‍‍‍‍‍‍‍‍070-644‍‍‍ 87 38

Jörgen Hellman
jorgen.hellman‍‍‍@4klovern.se
076-134 47 32

Kristin Nilsson
kristin.nilsson@4klovern.se
076-677 24 06

Christin Gunnardo ‍‍‍christin.gunnardo@4klovern.se
‍‍‍072-544 25 76

Lina Bredberg
lina.bredberg‍‍‍@4klovern.se
076-677 66 11

Per Josefsson ‍‍‍per.josefsson@4klovern.se
‍‍‍070-598 22 03

Johan Ehlin
johan.ehlin@4kl‍‍‍overn.se
076-677 82 85

Madeleine Skartnes
madeleine.sk‍‍‍artnes@4klovern.se
076-844 47 37

Susanna Humble
susanna.humble@4klovern.se
072-050 20‍‍‍ 69


‍‍‍Anton Karlsson
anton.karlsson@4klovern.se
072-050 20 71‍‍‍

Hans Nilsson
hans.nilsson@4klovern.se
076-134 47 35‍‍‍

‍‍‍Olle Niva
olle.niva@4klovern.se
072-050 20 72

Tin‍‍‍a Biancofiore
tina.biancofiore@4klovern.se
072-050 20 73